O společnosti

Společnost EUROHARD, spol. s r.o. se od svého založení v roce 1993 věnuje projekci, výrobě a realizaci průmyslových objektů na bázi nosné ocelové konstrukce. Realizujeme výstavbu objektů určených pro výrobní, montážní, skladovací a jiné účely.

Ocelová konstrukce je vyráběna ve vlastním výrobním závodě, který prošel v letech 2009-2011 výraznou obměnou. Díky moderní technologii výroby a dlouholetým zkušenostem garantujeme vysokou kvalitu při zachování příznivé cenové úrovně.

Rozsah naší dodávky je kompletní dodávka vrchní stavby nebo dílo realizujeme jako generální dodavatel formou na klíč.

 

Naše další činnosti

  • Dodávka a montáž opláštění ocelových a železobetonových skeletů, kde nás výhodné ceny vstupních materiálů spolu s vlastní montážní a projekční kapacitou upřednostňují v konkurenčním prostředí.
  • Nedílnou součástí společnosti je obchodní činnost, kdy díky výhodně uzavřeným dlouhodobým kontraktům nabízíme prvky opláštění budov za velmi výhodných podmínek pro koncového zákazníka.
  • Naše společnost se dále zabývá projekční činností, provádíme a zajišťujeme projekční práce ve všech vstupních včetně podkladů pro žádosti o dotační tituly z evropských strukturálních fondů.

Společnost EUROHARD, spol. s r.o. je řádně certifikovanou prestižní organizací pro výrobu a montáž ocelových konstrukcí a provádění staveb, jejich změn a odstraňování dle ČSN EN ISO 9001:2009. Pro výrobu ocelových konstrukcí jsme certifikováni dle ČSN EN ISO 9001:2009 s uplatněním ČSN EN ISO 3834-2:2006 a certifikátem systému kvality podle ISO 9001 se specifickými požadavky na systém řízení výroby podle normy EN 1090-1.

O kvalitě naši práce hovoří celá řada úspěšně realizovaných projektů v uplynulých letech. Budeme rádi, když do nás vložíte svou důvěru a stanete se dalším spokojeným zákazníkem společnosti EUROHARD.

 

Kontaktní formulář

frame-scrollup
kariéra u nás
Zjístit více