Halové systémy, výstavba a rekonstrukce

Nové halové objekty a přístavby

Nové halové objekty a přístavby stávajících  objektů řešíme kompletně, tedy od projekčních prací po vlastní realizaci. Na základě vstupních požadavků investora a platných technických norem určíme nejekonomičtější  typ nosné konstrukce a koncepci opláštění.  Samozřejmou součástí dodávky je realizační projekt a výrobní dokumentace ocelové konstrukce a opláštění.

Je-li nosná konstrukce zvolena z oceli, pak tuto vyrábíme ve vlastním výrobním závodě, v případě využití železobetonového skeletu dlouhodobě spolupracujeme s úzkým okruhem výrobců.

 

Rekonstrukce halových objektů

Při rekonstrukcích starších halových objektů nás upřednostňuje dlouholetá zkušenost s projekcí a výrobou zejména typových objektů HARD a velký počet již zrealizovaných rekonstrukcí. Nabízíme rekonstrukci od technického posouzení, návrhu řešení, vypracování prováděcí dokumentace až po vlastní realizaci.

Nabízíme také preventivní prohlídky dle ČSN 73 2601. Posoudíme stávající stav a navrhneme opatření na odstranění závad a nabídneme zpracování projektu rekonstrukce. 

Samozřejmou součástí nabídky je vypracování projektové dokumentace pro uzemní řízení a stavební povolení pro námi rekonstruované objekty. 

frame-scrollup
kariéra u nás
Zjístit více